Dziś, tj. 18 czerwca 2015 roku, doszło do poważnej awarii rurociągu na magistrali wodociągowej.
Kancelaria Burmiastrza Jarosławia zapewniła, że będzie ciągłość dostawy wody, jednak w niektórych obszarach miasta może pojawić się zmętniona woda i mogą nastąpić wahania ciśnienia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co to jest za komunikat. Czy tak trudno jest ustalić w jakich a nie "w niektórych" rejonach miasta wystąpią te zakłócenia z wodą ???
Co to jest za komunikat. Czy tak trudno jest ustalić w jakich a nie "w niektórych" rejonach miasta wystąpią te zakłócenia z wodą ???