Przemyski PWiK informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągu w ul. Jagiellońskiej – na wysokości budynku nr 10, dziś, 14 czerwca, od godziny 17, zostanie wprowadzona tymczasowa zmiana organizacji ruchu!
Wyłączony z ruchu zostanie jeden pas ulicy Jagiellońskiej, na odcinku od ul. Przecznica Wałowa do ul. Mniszej (po stronie numerów nieparzystych).
Prace ruszą dziś, ok. godziny 17 i potrwają do całkowitego usunięcia awarii – maksymalnie do godz. 7 dnia następnego.
Jesli prace się przedłużą, w godz. od 7 do 17 wykop z miejscem awarii zostanie zabezpieczony, aby umożliwić ruchu obu pasów jezdnych. Trzeba się jednak będzie liczyć z tym, ze usuwanie awarii będzie kontynuowane 15 czerwca br., po godzinie 17, z wyłączeniem jednego pasa ruchu do późnych godzin nocnych.
Usuwanie awarii na ulicy o tak dużym natężeniu ruchu może odbywać się jedynie w godzinach nocnych, co będzie skutkowało zakłóceniem ciszy nocnej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No cóż kanalizacja budowana za nieboszczka Franza Józefa , ostatnio remontowana za PRLu .
Wzorowa firma PWIK - tym się szczyci. Ciekawe na co te podwyżki skoro nie ma skutecznego przyszłościowego zarządzania firmą . Woda to nasze zdrowie, a przestarzała sieć to bomba zegarowa na której wszyscy siedzimy.
No cóż kanalizacja budowana za nieboszczka Franza Józefa , ostatnio remontowana za PRLu .
Wzorowa firma PWIK - tym się szczyci. Ciekawe na co te podwyżki skoro nie ma skutecznego przyszłościowego zarządzania firmą . Woda to nasze zdrowie, a przestarzała sieć to bomba zegarowa na której wszyscy siedzimy.