Bezpieczeństwo w ogródkach działkowych było tematem debaty, której organizatorami byli inspektor Paweł Filipek, komendant Powiatowej Policji w Jaśle, oraz Jan Paweł Łucki, prezesa stowarzyszenia ogrodowego.
Na spotkaniu przedstawiono sposoby eliminowania zagrożeń, do których może dojść na ogródkach działkowych i dyskutowano nad bezpieczeństwem seniorów na drodze. Policjanci zaproszeni na debatę przedstawiali metody, jakimi posługują się oszuści, przestrzegali przez skutkami pożyczek finansowych w firmach, które nie mają kurateli państwa, oraz odradzali kupowanie towarów na prezentacjach za pośrednictwem akwizytorów. Na zakończenie odbyła się dyskusja, pozwalająca rozwiązać nurtujące działkowców pytania.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze