W poniedziałek, 4 grudnia, świętowali żołnierze stacjonującego w Jarosławiu 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej. Uroczyste obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii zorganizowali na Rynku.
Uroczyste obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii zorganizowali na Rynku. Wojskowe uroczystości poprzedziła msza św. w miejscowej kolegiacie w intencji żołnierzy Garnizonu Jarosław.
W uroczystym apelu wzięli udział żołnierze jarosławskiej jednostki, dowództwo oraz przedstawiciele miejscowych władz, instytucji i organizacji. Święto rozpoczęło się od podniesienia flagi państwowej i odśpiewania hymnu państwowego. Potem przyszedł czas na wręczanie odznaczeń, wyróżnień i awansów. Święto artylerii zakończyła pieśń reprezentacyjna Wojska Polskiego i defilada. Uroczystościom towarzyszył pokaz sprzętu wojskowego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zdjęcie 10 - asystujący w poczcie flagowym do tej pory jak widać nawet salutować się nie nauczył. Ech wojsko.
Dawniej nie umiał strzelać, ale za to przez dwa lata ćwiczył salutowanie. Równowaga w naturze istnieje.
Zdjęcie 10 - asystujący w poczcie flagowym do tej pory jak widać nawet salutować się nie nauczył. Ech wojsko.
Dawniej nie umiał strzelać, ale za to przez dwa lata ćwiczył salutowanie. Równowaga w naturze istnieje.