Reklama

Barbórka to także święto artylerii [ZDJĘCIA]

05/12/2017 15:30

W poniedziałek, 4 grudnia, świętowali żołnierze stacjonującego w Jarosławiu 14 Dywizjonu Artylerii Samobieżnej. Uroczyste obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii zorganizowali na Rynku.

Uroczyste obchody Święta Wojsk Rakietowych i Artylerii zorganizowali na Rynku. Wojskowe uroczystości poprzedziła msza św. w miejscowej kolegiacie w intencji żołnierzy Garnizonu Jarosław.

W uroczystym apelu wzięli udział żołnierze jarosławskiej jednostki, dowództwo oraz przedstawiciele miejscowych władz, instytucji i organizacji. Święto rozpoczęło się od podniesienia flagi państwowej i odśpiewania hymnu państwowego. Potem przyszedł czas na wręczanie odznaczeń, wyróżnień i awansów. Święto artylerii zakończyła pieśń reprezentacyjna Wojska Polskiego i defilada. Uroczystościom towarzyszył pokaz sprzętu wojskowego.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2017-12-05 19:58:18

    Zdjęcie 10 - asystujący w poczcie flagowym do tej pory jak widać nawet salutować się nie nauczył. Ech wojsko.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    wm - niezalogowany 2017-12-06 17:38:15

    Dawniej nie umiał strzelać, ale za to przez dwa lata ćwiczył salutowanie.  Równowaga w naturze istnieje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości