– Zastanawiam się, kiedy ktoś podejmie się umycia barierki przy chodniku za głównym wejściem do dawnej jednostki wojskowej przy ulicy Słowackiego, a także uprzątnięcia w tym miejscu chodnika – głównie z pozimowego jeszcze piasku. Wspomniany chodnik prowadzi do placówek leczniczych, korzystają z niego w dużej mierze ludzie starsi. Zanieczyszczona ptasimi odchodami barierka skutecznie uniemożliwia takim, nie zawsze sprawnym osobom wsparcie się na niej, a do tego przecież została przeznaczona. Powyższy teren należałoby regularnie czyścić i porządkować
– zwraca uwagę na niekomfortową sytuację przemyślanin.

zdjęcie nadesłane przez Czytelnika
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze