Reklama

Będzie nowy radny w Medyce


14 czerwca br. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Medyka. Kandydatów jest trzech, a komisarz wyborczy w Przemyślu powołał już Gminną Komisję Wyborczą, która będzie pracować w Urzędzie Gminy w Medyce.


Wybory uzupełniające do medyckiej rady są wynikiem zrzeczenia się mandatu przez Krzysztofa Lewczyszyna, który dostał się do tego gremium z listy Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Siedlisk”. Rezygnacja z mandatu została oficjalnie potwierdzona postanowieniem komisarza wyborczego w Przemyślu z 18 marca br. Ten fakt sprawił, że konieczne jest uzupełnienie rady, która docelowo musi liczyć 15 osób.

Znani są już kandydaci w okręgu wyborczym nr 13. Jest ich trójka...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 67% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/05/2026 16:08
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama