14 czerwca br. odbędą się wybory uzupełniające do Rady Gminy Medyka. Kandydatów jest trzech, a komisarz wyborczy w Przemyślu powołał już Gminną Komisję Wyborczą, która będzie pracować w Urzędzie Gminy w Medyce.
Wybory uzupełniające do medyckiej rady są wynikiem zrzeczenia się mandatu przez Krzysztofa Lewczyszyna, który dostał się do tego gremium z listy Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Siedlisk”. Rezygnacja z mandatu została oficjalnie potwierdzona postanowieniem komisarza wyborczego w Przemyślu z 18 marca br. Ten fakt sprawił, że konieczne jest uzupełnienie rady, która docelowo musi liczyć 15 osób.
Znani są już kandydaci w okręgu wyborczym nr 13. Jest ich trójka...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 67% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze