Na drogach panują trudne warunki. Bądźmy ostrożni.

Od sobotniego popołudnia w regionie sypie śnieg. Wszystkie drogi są przejezdne, ale nawet na tych głównych warunki są ciężkie. Porywisty wiatr powoduje zamiecie oraz daje się mocno we znaki pieszym.
Według prognoz, śnieg będzie sypał przez cały dzisiejszy dzień. Niewielkie opady spodziewane są także w poniedziałek. W kolejnych dniach ma się utrzymywać ujemna temperatura.
Pamiętajmy! Noga z gazu, a kto jeszcze nie założył zimówek – czas na zmianę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To niedorzeczne, zeby o tej porze roku jezdzic nadal na letnich oponach. Kierowco ! Zagrazasz nie tylko sobie, ale i innym ludziom !!!!!
mam subaru forester napęd na cztery i jeżdżę cały rok na letnich, mnie to nie dotyczy
Jeszcze kilka lat temu na jakich to opach jeżdziłęś , "mistrzu kierownicy" ?
To niedorzeczne, zeby o tej porze roku jezdzic nadal na letnich oponach. Kierowco ! Zagrazasz nie tylko sobie, ale i innym ludziom !!!!!
mam subaru forester napęd na cztery i jeżdżę cały rok na letnich, mnie to nie dotyczy
Jeszcze kilka lat temu na jakich to opach jeżdziłęś , "mistrzu kierownicy" ?