Zespoły ratunkowe z Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu przejmują na siebie zabezpieczenie fragmentu autostrady A4 od Korczowej do Przeworska. Jeden ambulans będzie pełnił całodobowy dyżur na tym odcinku. Stacjonował będzie w obwodzie utrzymania autostrady na węźle Radymno.
W planach jarosławskiej placówki jest[paywall] utworzenie w niej szpitalnego oddziału ratunkowego, specjalistycznej jednostki Państwowego Ratownictwa Medycznego odpowiadającej za pomoc w przypadkach nagłego zagrożenia. W naszym regionie działają obecnie dwa SOR-y. Jeden w szpitalu wojewódzkim w Przemyślu, drugi w Lubaczowie, w szpitalu powiatowym.
Stworzenie takiego oddziału w Jarosławiu wymaga dosprzętowienia szpitala. Argumentem przemawiającym za uruchomieniem oddziału jest m.in. obsługa autostrady. Planowane jest również profesjonalne lądowisko dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Węzeł Radymno? Nie ma takiego węzła. Jest Jarosław i Przemyśl. Pierwsze sprawdź a potem pisz!
http://www.a4jaroslaw-korczowa.pl/ A tu jest