Około 25 tys. zł kosztowało urządzenie terenów pod rekreację, wypoczynek, imprezy plenerowe nad Wiarem oraz zagospodarowanie boiska sportowego wraz z otoczeniem w Huwnikach, w gminie Fredropol.
Jakże potrzebna inwestycja w Huwnikach współfinansowana była w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017 – 2020[paywall]. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł ok. 25 tys. zł, z czego 10 tys. zł to dofinansowanie otrzymane ze wspomnianego unijnego programu, zaś pozostała część pochodziła ze środków własnych gminy Fredropol. Inwestycja podzielona została na dwa etapy.
– W ramach tegorocznej odsłony programu ekipy remontowo-budowlane wykonały podłogę plenerową ze sklejki antypoślizgowej wodoodpornej wraz ze stelażem stalowym oraz ciągi komunikacyjne z kostki brukowej na boisku sportowym w Huwnikach. Przy okazji prac na boisku wykonano również piłkochwyty za bramkami. Wszystkie prace wykonane w bieżącym roku poprawiają znacząco estetykę oraz funkcjonalność boiska sportowego wraz z otoczeniem– powiedział wójt gminy Fredropol Mariusz Śnieżek.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A może byście tak wyremontowali pałacy Fredry , który zniszczyliście i sprzedaliście w prywatne łąpy
moze tak kanalizacja zeby wiocha gowien do wiaru i potoczkow nie wypuszczala
Rozwiązać problem komunikacji w Przemyślu i zrobić dojazd autobusu na szczytowe ul.Przemyśla : Akacjową,Sucharskiego,Wandy ..!!
Małymi kroczkami i wójt wszystko zrobi! Co by nie zrobi ludzi i tak narzekają! Wszystko jest potrzebe, wiec takie inwestycje też cieszą
Super kostka jest a przysznica w szatni brak
Brawo panie wojcie , obywatele wiedzieli kogo wybrać. Huwniki i okoliczne wioski wzdłuż Wiaru są doskonałe do rekreacji zresztą widać to latem jak wiele turystów tu odpoczywa , trzeba iść w tym kierunku bd mieć turystów to i gmina na tym zyska :) asdf jak mają wyremontować zamek we fredropolu skoro jest prywatny i chyba na sprzedaz więc proszę sobie kupić i działać z remontem :) ekolog tak jest wszędzie ludzie w każdej wsi szamba wypuszczają gdzie popadnie , potrzeb jest wiele, choćby wody na wioskach brakuje A bez wody ciężko przetrwać w tych czasach. ale małymi kroczkami gmina wszystko zrealizuje już się dużo zmieniło:) za co bardzo panu wójtowi dziękujemy
Niektóre klubu nawet szatni nie mają !
Wiocha to jest tam gdzie mieszkasz a skoro jesteś taki ekolog to proszę się tym zajmuj. A ścieki są wypuszczane w każdej miejscowości
Bardzo dobry wójt ;) a także klub z Huwnik i jego prezes oraz zarząd, zawodnicy i kibice . Pozdrawiam !
Ok sprzedali to co gmina ma do tego tym bardziej do remontu, piszesz a nie wiesz o czym logiczne myślenie się kłania
No faktycznie, Wandy, sucharskiego akacjowa sam szczyt Przemysla... Niech się Pan zastanowi ile osób będzie korzystało z austobusu . Z ulicy akacjowej jest 6 min do przystanku na Słowackiego. Oprócz tego gdzie ma Pan miejsce żeby autobusy zawracały? Czy drogi są przystosowane do poruszania się autobusu? Przebudowa jest mało opłacalna dla 10 osob... i nie rozumiem Pana wpisu skoro jest finansowane z projektu „odnowy wsi”...
A może byście tak wyremontowali pałacy Fredry , który zniszczyliście i sprzedaliście w prywatne łąpy
moze tak kanalizacja zeby wiocha gowien do wiaru i potoczkow nie wypuszczala
Rozwiązać problem komunikacji w Przemyślu i zrobić dojazd autobusu na szczytowe ul.Przemyśla : Akacjową,Sucharskiego,Wandy ..!!