Reklama

Beer Blues Band już dziś w Akwarium

Beer Blues Band jest amatorskim zespółem bluesowym z Przemyśla. Członków grupy łączy miłość do bluesa, a ich twórczość inspiruje blues chicagowski. Wykonują utwory autorskie oraz standardy bluesowe.

Koncert odbędzie się 7 marca, o godzinie 20.30, w klubie Akwarium. 

Beer Blues Band gra w składzie:
– Edward Kuczera – gitara basowa
– Zbigniew Majgier – harmonijka
– Witold Morawski – wokal
– Bogdan Wojciechowski – gitara
– Łukasz Chołody – perkusja

Wstęp 5 zł
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    do - niezalogowany 2015-03-07 12:57:00

    Wreszcie stary dobry blues.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama