Beer Blues Band jest amatorskim zespółem bluesowym z Przemyśla. Członków grupy łączy miłość do bluesa, a ich twórczość inspiruje blues chicagowski. Wykonują utwory autorskie oraz standardy bluesowe.
Koncert odbędzie się 7 marca, o godzinie 20.30, w klubie Akwarium.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Wreszcie stary dobry blues.