Reklama

Beniaminek wreszcie zwycięski!

Dzisiejszego (3 maja br.) popołudnia 23. kolejkę spotkań rozegrały ekipy IV ligi podkarpackiej. Po serii niepowodzeń wreszcie komplet punktów na swoim koncie zapisał beniaminek z Wiązownicy.

Podopieczni grającego trener Bogusława Sierżęgi zmierzyli się na swoim boisku z jednym z outsiderów Jednością Niechobrz. Goście trzymali się przez pół godziny gry. W 31. min jednak popełnili błąd w obronie, jeden z ich obrońców zagrał nieprawidłowo w polu karnym i arbiter podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Mateusz Hołub. Ten sam zawodnik trafił po raz drugi, w 63. min meczu. Ostatecznie KS Wiązownica pokonała Jedność 2:0 (1:0).

Drugi nasz przedstawiciel na IV-ligowym froncie LKS Skołoszów gościł nieobliczalną Kolbuszowiankę Kolbuszowa. Po ciekawym spotkaniu wzbogacił się o jeden punkt, remisując 2:2 (1:0). Goście mieli sporo szczęścia, bo gola na wagę remisu strzelili w doliczonym czasie gry. Autorami bramek dla Skołoszowa byli Mateusz Buczkowski (7. min) i Wojciech Pilawa (56. min)


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama