Reklama

Beniaminek z Pruchnika rozpocznie w Pisarowcach

Podkarpacki Związek Piłki Nożnej podał terminarz spotkań w IV lidze podkarpackiej. Rozgrywki rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia br.

Przypomnijmy, że wobec reformy rozgrywek w zmaganiach IV ligi wystąpi w nadchodzącym sezonie aż sześć zespołów z naszego regionu. Spadkowicze z III ligi, czyli: Polonia Przemyśl, Piast Tuczempy, Sokół Sieniawa, Wólczanka Wólka Pełkińska i Orzeł Przeworsk oraz beniaminek, zwycięzca V ligi okręgowej w zeszłym sezonie, czyli Start Pruchnik.

Pierwsza kolejka zaplanowana jest na 6 i 7 sierpnia br. Trzy nasze zespoły rundę jesienną zainaugurują na własnym boisku. Polonia Przemyśl zagra z Sokołem Nisko, Sokół Sieniawa z Igloopolem Dębica, zaś Wólczanka Wólka Pełkińska z Błękitnymi Ropczyce, Beniaminka z Pruchnika czeka bardzo ciężkie zadanie, bo pierwszy mecz zagra na wyjeździe z bardzo groźnym zespołem LKS Pisarowce. Piast Tuczempy zmierzy się w Jaśle z Czarnymi 1910, zaś Orzeł Przeworsk spotka się w Pilźnie z tamtejszym Rzemieślnikiem. W pozostałych meczach zagrają: Wisłok Wiśniowa – Crasnovia Krasne, Stal Nowa Dęba – Głogovia Głogów Małopolski i Stal Gorzyce – Izolator Boguchwała.

Reklama

Ostatnia kolejka jesieni zaplanowana jest na 12 i 13 listopada br.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama