Reklama

Betlejemskie Światło Pokoju w Przemyślu [ZDJĘCIA]

21/12/2015 16:42

Dziś (poniedziałek) punktualnie o godz. 15.00 zostało przekazane przedstawicielom instytucji oraz mieszkańcom miasta.

Życzenia zebranym złożyli: wiceprezydent Przemyśla Grzegorz Hayder, wicestarosta przemyski Marek Kudła oraz bp Stanisław Jamrozek.
Betlejemskie Światło Pokoju jest symbolem wzajemnego zrozumienia poszczególnych ludzi i narodów oraz znakiem nadziei życia pozbawionego konfliktów i waśni. 5 stycznia w Malhowicach Polacy przekażą je na Ukrainę.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama