W 2. kolejce III-ligowych spotkań (13 – 14 sierpnia br.) piłkarze JKS 1909 Jarosław rozegrali pierwszy mecz na własnym boisku. Inauguracja okazała się nieudana.
Rywalem JKS 1909 na stadionie przy ulicy Bandurskiego była Avia Świdnik. Przeciwnik wymagający i niewygodny. Do tej pory jarosławianie mierzyli się ze świdniczanami na własnym boisku cztery razy, odnosząc dwa zwycięstwa i dwukrotnie remisując. Ostatni remis (0:0) padł w… ostatniej kolejce poprzedniego sezonu. Każda passa kiedyś ma swój kres. W dzisiejsze (13 sierpnia br.) popołudnie JKS 1909 przegrał z Avią u siebie po raz pierwszy. Cóż z tego, że podopieczni Mariusza Sawy mieli optyczną przewagę, skoro doświadczeni rywale potrafili z zimną krwią wykorzystać ich defensywne błędy. Katem miejscowych okazał się niezawodny Wojciech Białek, który zdobył obie bramki. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył w 84. min kapitan zespołu Bartłomiej Gliniak.
Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 1:2 (0:1).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze