Reklama

Białek „załatwił” jarosławian

W 2. kolejce III-ligowych spotkań (13 – 14 sierpnia br.) piłkarze JKS 1909 Jarosław rozegrali pierwszy mecz na własnym boisku. Inauguracja okazała się nieudana.

Rywalem JKS 1909 na stadionie przy ulicy Bandurskiego była Avia Świdnik. Przeciwnik wymagający i niewygodny. Do tej pory jarosławianie mierzyli się ze świdniczanami na własnym boisku cztery razy, odnosząc dwa zwycięstwa i dwukrotnie remisując. Ostatni remis (0:0) padł w… ostatniej kolejce poprzedniego sezonu. Każda passa kiedyś ma swój kres. W dzisiejsze (13 sierpnia br.) popołudnie JKS 1909 przegrał z Avią u siebie po raz pierwszy. Cóż z tego, że podopieczni Mariusza Sawy mieli optyczną przewagę, skoro doświadczeni rywale potrafili z zimną krwią wykorzystać ich defensywne błędy. Katem miejscowych okazał się niezawodny Wojciech Białek, który zdobył obie bramki. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył w 84. min kapitan zespołu Bartłomiej Gliniak.

Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem przyjezdnych 1:2 (0:1).


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama