IV edycja Biegu „Tropem Wilczym” odbędzie się w Przeworsku 4 marca, w intencji „Pamięci Braci Cieślów”.
Oficjalne rozpoczęcie przewidziano na g. 13.20 na przeworskim Rynku. Tam odśpiewany zostanie hymn i odbędzie się rozgrzewka. Przewidziano 2 trasy biegu. Pierwsza wynosi ok. 1963 metrów. Określony dystans związany jest z rokiem śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego Józefa Franczaka – 1963 r. Druga, na dystansie 6,9 km, prowadzić będzie ze Studziana, start biegu zlokalizowany zostanie przy domu rodzinnym braci Cieślów – żołnierzy podziemia antykomunistycznego. Więcej informacji i zapisy: www.dostartu.pl/iv-bieg-tropem-wilczym-w-przeworsku-v2065.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Folklor i rękodzielnicy zabrali się za historię.
Folklor i rękodzielnicy zabrali się za historię.
Przecież w Przemyślu też będzie :/