17 września o g. 14.00 po raz 1. biegacze wystartują z ulicy Franciszkańskiej i pokonają Przemyską Piątkę dla Hospicjum. 5-kilometrowa trasa wiedzie ulicą Jagiellońską, przez most Orląt Przemyskich, Grunwaldzką i ulicami nad Sanem.
Organizatorem jest Rycerskie i Szpitalne Bractwo św. Łazarza z Jerozolimy – Stowarzyszenie Katolickie, a dochód z biegu przeznaczony jest na wsparcie powstającego w Przemyślu Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego Betania.
Organizatorzy zapewniają uczestnikom profesjonalny pomiar czasu, wodę na trasie i na linii mety, poczęstunek po ukończeniu biegu, a w ramach pakietu startowego medal i czapeczkę biegową. Nagrody przewidywane są dla 3 najszybszych biegaczy i 3 najszybszych biegaczek. Zapisy do biegu odbywają się elektronicznie http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=161 do 10 września, a jeśli będą wolne miejsca to osobiście 17 bm. w biurze zawodów.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze