– Ostatnio zrobiłam sobie rundkę po naszym mieście i naszła mnie refleksja, że powinniśmy brać za przykład stolicę województwa, gdzie na ulicach jest tak czysto i przyjemnie, a wszystko tak zadbane, że aż miło tamtędy przejść. U nas trochę się zmienia na lepsze, ale wciąż za mało. Weźmy choćby ukwiecone miejskie rabatki. Było ładnie, ale kwiaty najwidoczniej za rzadko się podlewa i wiele z nich pousychało. Szkoda, że nikt tego nie dopilnował. Trzeba będzie nasadzać nowe, a to przecież dodatkowy wydatek. Zaskoczyła mnie też nieskoszona wysoka trawa za ławkami ustawionymi powyżej fontanny czy brak koszy na śmieci po lewej stronie ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku od placu Konstytucji do zespołu szkół. Można by tak wyliczać, ale nie o to chodzi, by komuś dopiekać, tylko byśmy mogli się szczycić czystym i zadbanym miastem. W przyjemnym otoczeniu lepiej się żyje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze