17 czerwca Biesiada Kazanowska! Od g. 15 zajęcia sportowe, gry i zabawy z nagrodami, przejażdżki kucykami i bryczką, występy dzieciaków i mnóstwo dla nich rozrywki – balonowe zoo, malowanie buziek i wiele innych.
Trochę starsi będą mogli zobaczyć świat przez alkogogle i sprawdzić sił w symulatorze. Będą pokazy policji, strażaków i pierwszej pomocy oraz lekcje zdrowego stylu życia, a także mnóstwo bezpłatnych konsultacji i porad.
Tego dnia odbędzie się także parada motocyklowa. Wystąpią Gaba Domanasiewicz i Michał Lichota z recitalem „Pamiętamy o Osieckiej, gwiazdą – Mr Pollack. Na finał taniec z ogniem!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I znowu będą demoralizować dzieci i młodzież ale jaja ale jaja
Tak tak a po impezie wielkie pijaństwo i zakłuczniem ciszy nocnej mieszkańcom osiedla
Dziś, 17 czerwca ok. 21.15 organizatorzy imprezy puszczali fajerwerki, z czego klika miało takie natężenie dźwięku, że aż drgały szyby w oknach. Nie wiem jaki huk wywołują pociski, ale to czego byłem świadkiem zapewne im dorównywało. Miałem dzwonić na policję. Rozumiem, że są tacy co chcą się bawić, ale niech nie utrudniają życia innym. Miejsce imprezy jest niefortunne, jest jak amfiteatr, wszystko roznosi się po zboczach go otaczających. Czyżby komuś zabrakło wyobraźni? Organizatorom śmiem twierdzić, że na pewno. Współczuję mieszkańcom pobliskich bloków przy Opalińskiego, mieszkających bliżej tej imprezy niż ja. Nie wszyscy chcą się bawić w taki sposób szanowni organizatorzy, zwłaszcza w niedzielę i o takiej porze.
Mały człowieku, uwierz że nikt nie chce mieszkać koło takiej osoby jak ty. Impreza odbyła się raz, Ty jesteś cały rok. Pytanie kto bardziej przeszkadza i kto powinien się przenieść? Przez taki jak Ty to miasto wymiera. A na przyszłość nie wahaj się dzwon, donos, pisz, skarż się, masz to we krwi. Proszę rób to szczególnie w niedzielę po nabozenstwie
super ze byla tak impreza!!!!!!!!!!fajerwerki mega a skoro byly to i zgoda byladodam jescze ze tgakiego koncertu w tym miescie dawno nie bylo, te dzwieki Metallica - szacun szacun szacun, a Ty mieszkancu mogles se korki do uszu wsadzic
I znowu będą demoralizować dzieci i młodzież ale jaja ale jaja
Tak tak a po impezie wielkie pijaństwo i zakłuczniem ciszy nocnej mieszkańcom osiedla
Dziś, 17 czerwca ok. 21.15 organizatorzy imprezy puszczali fajerwerki, z czego klika miało takie natężenie dźwięku, że aż drgały szyby w oknach. Nie wiem jaki huk wywołują pociski, ale to czego byłem świadkiem zapewne im dorównywało. Miałem dzwonić na policję. Rozumiem, że są tacy co chcą się bawić, ale niech nie utrudniają życia innym. Miejsce imprezy jest niefortunne, jest jak amfiteatr, wszystko roznosi się po zboczach go otaczających. Czyżby komuś zabrakło wyobraźni? Organizatorom śmiem twierdzić, że na pewno. Współczuję mieszkańcom pobliskich bloków przy Opalińskiego, mieszkających bliżej tej imprezy niż ja. Nie wszyscy chcą się bawić w taki sposób szanowni organizatorzy, zwłaszcza w niedzielę i o takiej porze.