Reklama

BiOSG będzie współpracować z jarosławską uczelnią

W minioną środę, 2 kwietnia, komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej gen. bryg. SG Tomasz Zybiński podpisał w siedzibie Państwowej Akademii Nauk Stosowanych im. ks. B. Markiewicza w Jarosławiu porozumienie o współpracy z rektor uczelni dr Beatą Rejman.

Formalną część spotkania, a więc parafowanie ważnego dla obu stron dokumentu, poprzedziło omówienie wstępnych założeń współpracy pomiędzy obiema instytucjami.

Dla jarosławskiej uczelni to ważny krok, bowiem w swojej ofercie edukacyjnej ma kierunek związany z bezpieczeństwem. Wspólne działania jarosławskiej PANS i BiOSG mają sprzyjać kształtowaniu postaw patriotycznych i społecznych oraz wymianie doświadczeń, a także stwarzać okazję do uczestnictwa w różnych formach działalności na rzecz bezpieczeństwa publicznego oraz organizacji przedsięwzięć o charakterze naukowo-dydaktycznym.

Reklama

Z obu stron padła deklaracja wzajemnej promocji realizowanych zadań. Efektem współpracy mają być też: konferencje, seminaria, wykłady, pokazy czy warsztaty, a nawet praktyki studenckie.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/04/2025 14:50
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama