29-latek z Majdanu Królewskiego po pijaku wbił się w ścianę domu w Brzostowej Górze. Po czym wysiadł z auta, zamknął je na klucz i udał się do domu. Rankiem odwiedzili go policjanci. Mężczyzna został zatrzymany.
Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Policjanci kolbuszowskiej jednostki policji otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Brzostowej Górze. Po przyjeździe na miejsce zastali BMW, które przebiło się przez ogrodzenie jednego gospodarstw, a następnie utknęło w ścianie domu. Auto było zamknięte, ale kierowcy nie było na miejscu. Według ustaleń policji, w czasie zdarzenia, w domu przebywała kobieta, na szczęście nic jej się nie stało.
Policjanci nie mieli trudności ustaleniem właściciela tak „elegancko” zaparkowanego pojazdu. Gdy odwiedzili jego dom okazało się, że 29-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski jest jeszcze pijany. Podczas badania miał 2 promile alkoholu we krwi. Okazało się też, że na ciele posiada obrażenia, które mogły powstać w wyniku wypadku drogowego. Ponadto miał przy sobie kluczyki do wbitego w dom BMW
Na tej podstawie mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego auto trafiło na policyjny parking.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze