Reklama

BMW zaparkował w ścianie. Miał 2 promile

11/06/2018 10:06

29-latek z Majdanu Królewskiego po pijaku wbił się w ścianę domu w Brzostowej Górze. Po czym wysiadł z auta, zamknął je na klucz i udał się do domu. Rankiem odwiedzili go policjanci. Mężczyzna został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Policjanci kolbuszowskiej jednostki policji otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Brzostowej Górze. Po przyjeździe na miejsce zastali BMW, które przebiło się przez ogrodzenie jednego gospodarstw, a następnie utknęło w ścianie domu. Auto było zamknięte, ale kierowcy nie było na miejscu. Według ustaleń policji, w czasie zdarzenia, w domu przebywała kobieta, na szczęście nic jej się nie stało.

 Policjanci nie mieli trudności ustaleniem właściciela tak „elegancko” zaparkowanego pojazdu. Gdy odwiedzili jego dom okazało się, że 29-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski jest jeszcze pijany. Podczas badania miał 2 promile alkoholu we krwi. Okazało się też, że na ciele posiada obrażenia, które mogły powstać w wyniku wypadku drogowego. Ponadto miał przy sobie kluczyki do wbitego w dom BMW

Reklama

Na tej podstawie  mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego auto trafiło na policyjny parking.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama