Reklama

Bóg się rodzi! Koncert i warsztaty na 230-lecie. Zapisz się!

Gminny Ośrodek Kultury w Dubiecku zaprasza na warsztaty liturgiczno-muzyczne oraz koncert z okazji 230. rocznicy powstania w tym mieście kolędy „Bóg się rodzi”.

Poprowadzą je kompozytorzy i dyrygenci Piotr Pałka i Paweł Bębenek od 20 do 22 stycznia. Koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej wybrzmi w kościele parafialnym w Dubiecku 20 stycznia, o g. 12.15. Więcej informacji: www.dubiecko.naszgok.pl.  


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama