Gminny Ośrodek Kultury w Dubiecku zaprasza na warsztaty liturgiczno-muzyczne oraz koncert z okazji 230. rocznicy powstania w tym mieście kolędy „Bóg się rodzi”.
Poprowadzą je kompozytorzy i dyrygenci Piotr Pałka i Paweł Bębenek od 20 do 22 stycznia. Koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Podkarpackiej wybrzmi w kościele parafialnym w Dubiecku 20 stycznia, o g. 12.15. Więcej informacji: www.dubiecko.naszgok.pl.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze