Na bardzo wymagających rywali na inaugurację IV-ligowych zmagań (8 – 9 sierpnia br.) trafił nasz duet, czyli LKS Skołoszów i KS Wiązownica. Oba zespoły zdecydowanie przegrały.
Cosmos Nowotaniec to wicemistrz poprzedniego sezonu, a Rzemieślnik Pilzno do pewnego momentu był jednym z głównych kandydatów do awansu. Zadanie zarówno przed LKS Skołoszów, jak i beniaminkiem KS Wiązownica było więc nie lada. Nie sprostali wyzwaniu. Ci pierwsi zostali bardzo brutalnie potraktowani przez wzmocniony zespół z Nowotańca, przegrywając na wyjeździe aż 1:7 (0:3). Jedynego gola dla podopiecznych grającego trenera Rajmunda Gorczycy zdobył w 47. min z rzutu karnego Kamil Buczkowski. Beniaminek z Wiązownicy – choć miał swoje szanse – zdecydowanie, bo 0:3 (0:1) przegrał u siebie z ekipą z Pilzna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze