Reklama

Borys Budka w Przemyślu. Inauguracja projektu „Zjednoczona opozycja”

Z udziałem wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej Borysa Budki doszło dzisiaj, 16 maja br., w Przemyślu do inauguracji projekt pod hasłem „Zjednoczona opozycja na Podkarpaciu”.

– Cieszę się, że właśnie z Przemyśla poszedł w Polskę sygnał o jednoczeniu się partii opozycyjnych w naszym kraju, aby odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy. Siła tylko w jedności – powiedział przemyski poseł PO Marek Rząsa.

Obok wiceprzewodniczącego B. Budki w konferencji prasowej uczestniczyła posłanka PO (wcześniej .Nowoczesna) Marta Golbik i były przewodniczący koła miejskiego .Nowoczesnej Kamil Kurosz. On, podobnie jak siedmiu innych przedstawicieli przemyskiej .Nowoczesnej, zgłosiło akces do PO. – Odeszliśmy z szeregów partii, bo w pewnych sprawach kierunek partii na Podkarpaciu, jak i w całym kraju nie idą w dobrą stronę. Niejednokrotnie[paywall] podejmowaliśmy rozmowy w tej sprawie zarówno z władzami regionu, jak i władzami centralnymi, ale bez skutku. Mamy nadzieję, że nasz wspólny projekt wypali – stwierdził K. Kurosz.

Reklama

– Jesteśmy w regionie z potężnym potencjałem. Jesteśmy tu, aby pokazać, jak ważny jest dla nas wszystkich samorząd lokalny. Jesteśmy z osobami, które myślą podobnie o procesie decentralizacji. Chcemy i musimy być razem. Od długiego czasu mówimy, że tylko wspólna, zjednoczona opozycja jest w stanie obronić Polskę samorządową przed zakusami PiS-u na Polskę centralistyczną, partyjną. Nie bez przyczyny jesteśmy tu, bo właśni tu ludzie rozumieją formułę zjednoczonej opozycji – powiedział B. Budka.

– Podkarpacie jest bastionem Prawa i Sprawiedliwości. Przemyśl jest miastem marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. To miasto, które jest dla nas bardzo ważne. Cieszę się, że są ludzie, którzy mają wiele determinacji i samozaparcia. Ludzie, którzy nie odpuszczają i chcą tworzyć jedną zjednoczoną formację. Wybory samorządowe to ogromne wyzwanie i wspólnie musimy zawalczyć, aby nie oddać ostatniego szczebla władzy PiS-owi, bo wtedy oddamy wszystko – stwierdziła poseł Marta Golbik.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Jk - niezalogowany 2017-05-16 14:55:15

    Bo za minutkę zamykam budkę ....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    SOIA - niezalogowany 2017-05-16 15:22:50

    PIS PO jedno ZŁO !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    leklerk - niezalogowany 2017-05-16 15:23:40

    Czyli zaprzedać duszę diabłu aby tylko wrócić w pełni do koryta NC.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama