Z udziałem wiceprzewodniczącego Platformy Obywatelskiej Borysa Budki doszło dzisiaj, 16 maja br., w Przemyślu do inauguracji projekt pod hasłem „Zjednoczona opozycja na Podkarpaciu”.
– Cieszę się, że właśnie z Przemyśla poszedł w Polskę sygnał o jednoczeniu się partii opozycyjnych w naszym kraju, aby odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy. Siła tylko w jedności – powiedział przemyski poseł PO Marek Rząsa.
Obok wiceprzewodniczącego B. Budki w konferencji prasowej uczestniczyła posłanka PO (wcześniej .Nowoczesna) Marta Golbik i były przewodniczący koła miejskiego .Nowoczesnej Kamil Kurosz. On, podobnie jak siedmiu innych przedstawicieli przemyskiej .Nowoczesnej, zgłosiło akces do PO. – Odeszliśmy z szeregów partii, bo w pewnych sprawach kierunek partii na Podkarpaciu, jak i w całym kraju nie idą w dobrą stronę. Niejednokrotnie[paywall] podejmowaliśmy rozmowy w tej sprawie zarówno z władzami regionu, jak i władzami centralnymi, ale bez skutku. Mamy nadzieję, że nasz wspólny projekt wypali – stwierdził K. Kurosz.
– Jesteśmy w regionie z potężnym potencjałem. Jesteśmy tu, aby pokazać, jak ważny jest dla nas wszystkich samorząd lokalny. Jesteśmy z osobami, które myślą podobnie o procesie decentralizacji. Chcemy i musimy być razem. Od długiego czasu mówimy, że tylko wspólna, zjednoczona opozycja jest w stanie obronić Polskę samorządową przed zakusami PiS-u na Polskę centralistyczną, partyjną. Nie bez przyczyny jesteśmy tu, bo właśni tu ludzie rozumieją formułę zjednoczonej opozycji – powiedział B. Budka.
– Podkarpacie jest bastionem Prawa i Sprawiedliwości. Przemyśl jest miastem marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego. To miasto, które jest dla nas bardzo ważne. Cieszę się, że są ludzie, którzy mają wiele determinacji i samozaparcia. Ludzie, którzy nie odpuszczają i chcą tworzyć jedną zjednoczoną formację. Wybory samorządowe to ogromne wyzwanie i wspólnie musimy zawalczyć, aby nie oddać ostatniego szczebla władzy PiS-owi, bo wtedy oddamy wszystko – stwierdziła poseł Marta Golbik.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czyli zaprzedać duszę diabłu aby tylko wrócić w pełni do koryta NC.
Jak dziś skłócić Polaków? Oto jest pytanie, Dręczy ono Petru, głowią się KOD-owianie. Spać nie może Schetyna, pręży mózg lewica, Jakże trudną zagwozdkę ma dziś opozycja. Pomysłów na skłócenie było już bez liku, Najpierw z trybunałem, lecz wciąż bez wyniku. Później z telewizją, gdy hien się pozbyła, I w końcu gdy Polska Wyklętych uczciła. Walczyli też artyści - o własną kulturę, Kobiety zaś zwalczały... kobiet dyktaturę. Był kwik o misiewiczów i o caracale, Lecz na cóż takie szopki urządza się stale? Odpowiedź na to dzisiaj zna już prawie każdy, Oddać Polskę Polakom? Czyn to niepoważny. Wszak nasz układ zamknięty, przy okrągłym stole, Nie po to robił kanty, by dziś być na dole. Larum więc podnoszą z układu cwaniaki: Wszak to było na niby! By uniknąć draki! Nikt Wam przecież na serio Polski nie oddawał! Zmienił się tylko ustrój, a układ zostawał... Lecz wy go zburzyliście swoimi głosami, Zabraliście nam władzę wraz z przywilejami. Poszły stołki, kasiora i słodkie bezprawie, Dobra zmiana nie służy - układowej sprawie. My jednak ten układ podniesiemy z kolan, Polaków znów skłócimy, wszak to nasza rola. Co nasze kiedyś było kłamstwem odbierzemy, Jeszcze układ nie zginął póki my żyjemy.
Marek Rząsa-poseł dla siebie , Kamil Kurosz- to młody człowiek,który nie może odnaleźć od lat własnego miejsca na ziemi i Marta Golbik.- karierowicze ,po pleckach obywateli do korytka podatnika , zmiana partii na inną partię to nie problem dla tych osobowości.
PO-ślijmy ich do diabła, razem z PiSem.
No chyba tak trzeba zrobić...i to w tych wyborach! Karierowicze i banda jednorękich bandytów.
W słupkach zaczęło spadać i trzeba się do PO ewakuowac
Ale przecież NIKT nie jest tak naiwny aby nie widzieć tego, że to przedwyborcza gra... wszyscy to widzą. Utrącają nawet swoich - bo gdzie jest na tym spotkaniu=manifeście Schabowski czy Błachowicz???? tanie gierki... tyle, że społeczeństwo już tego nie kupi! LUD NIE JEST TAKI GłUPI!!!!
Zadziwiło mnie to zachowanie! Jak to: "Zjednoczona opozycja"? Bez udziału kół regionalnej PO? Podział Platformy w powiecie i regionie? To chyba dość jednoznaczna deklaracja odnośnie przypisywania sobie tego, co dzieje się w PO w regionie. To jest szykanowanie tych, którzy działają tu na co dzień. Dlaczego nie było Krzyśka Kłaka, Tomka Schabowskiego- przewodniczącego regionu, Ewy Sawickiej, która przemyską Platformę zakładała, Wojtka Błachowicza, który jest szefem Klubu PO, radnych niezrzeszonych ale w Klubie PO: i Grażyny Stojak i Oli Cikuj? Jakieś dziwne to zachowanie, naprawdę dziwne i zachowanie bez klasy. Wygląda to tak jakby ktoś odciął się od tych, którzy tu w terenie działają, a sam żył życiem warszawskim i takich z Warszawy w teczce tu przywiózł. Tyle, że życie Platformy w regionie wygląda inaczej, niż ja malują w centrali w Warszawie.
Ponieważ pan MRz trzyma się łapami i pazurami aby nie wrócić na poprzedni trudny garnuszek
A to ci prawdziwe bydlęta . Mieli 8 długich lat , które cechowały wielkie przekręty . I myśleli ,ze tak będzie zawsze . A tu przyszedł rok 2014 , a wraz z nim jesienią wybory samorządowe , które trzeba było zmanipulować / przypominam o " wątpliwym dobrym wyniku" podnóżka PSL w Gdańsku. Ale wybory wygrał PiS. Przegrana numer 2 . wiosna 2015 - wybory prezydenckie , przegrało tałatajstwo piełosiarskie . Jesień 2015 numer 3 wybory parlamentarne i znów Pie -ło przegrało . I jak tu się mają nie denerwować te kanalie zdradzieckie . ZOSTAŁA TEJ SZUMOWINIE - JAK MÓWIą - ULICE I ZAGRANICA . A PO POLSKU T-A-R-G-O-W-I-C-A . KONIEC KANALIE MASOŃSKIE , LIBERALNE OKRADANIA POLAKÓW I PAŃSTWA, KTÓRE ZAWSZE MIELIŚCIE W ODBYCIE . DO PIEKŁA BELZEBUBY PRZEKLĘTE WOZIĆ SMOŁĘ U WASZEGO KOLEGI LUCYFERA TACZKAMI Z KWADRATOWYM KÓŁKIEM ,ŻEBY BYŁO WAM PO WSZE CZASY JAK NAJCIĘŻEJ
Borys Budka w Przemyślu. Inauguracja projektu „Zjednoczona opozycja. Borys Budka w Przemyślu a co ten bydlak w Przemyślu robi ? gdzie byli narodowcy ? czy obeszło się bez łomotu?
Zwróćcie uwagę na to jak towarzysz Budka trzyma ręce , świadczy to o tym ze ma nieczyste intencje i jest cholernym fałszywym człowiekiem. CZERWONA SWINIA KWICZY W KORYCIE BO MU BRAKUJE ŻARCIA. kwi kwi kwi kwi
Bo za minutkę zamykam budkę ....
PIS PO jedno ZŁO !!!
Czyli zaprzedać duszę diabłu aby tylko wrócić w pełni do koryta NC.