– Przy ul. Stolarskiej naprzeciwko boiska sportowego MOSiR znajduje się pasaż handlowy, przy którym od lat funkcjonuje m.in. kwiaciarnia, lodziarnia i bar. Aby jednak tam wejść, trzeba najpierw pokonać kilka schodów. Te, znajdujące się zaraz przy ul. Słowackiego są w coraz gorszym stanie, nierówne i nieco niebezpieczne. Dodatkowym utrudnieniem jest brak poręczy. Może młodzi ludzie nie zwracają na to uwagi, lecz dla starszych osób te kilka schodków jest już znacznym problemem.
Ci, którzy poruszają się o lasce lub kulach, nie mają się czego podtrzymać, dlatego muszą przejść dalej, aby skorzystać z innych schodów. Myślę, że naprawa tych kilku schodków i zamontowanie poręczy nie jest wielkim wydatkiem, a z pewnością poprawiłoby wygląd tego miejsca i sprawiło, że osoby starsze i dzieci mogłyby swobodnie tędy chodzić – apeluje Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze