– Jak tylko pogoda pozwala, na ulicach i ścieżkach rowerowych pojawiają się miłośnicy bicykli. Sam też jestem zapalonym rowerzystą i pragnę się na łamach „Sygnałów” podzielić pewnymi niedogodnościami, na jakie napotykają osoby wybierające na miejsce swoich rowerowych przejażdżek ścieżkę ciągnącą się wzdłuż ulicy Focha, mniej więcej od supermarketu w kierunku wodociągów. Na tej trasie są działki, a wśród nich także te niezasiedlone i przez to zaniedbane. Często zdarza się, że niepoprzycinane żywopłoty i krzaki wystają poza ich ogrodzenie, utrudniając swobodny przejazd rowerem. Myślę, że działkowcy winni mieć na uwadze fakt, że w pobliżu ciągnie się ścieżka i należałoby zadbać o porządek w kwestii nieposkromionej roślinności
– komentuje mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze