Reklama

Bralczyk, Miłoszewski w Przemyślu. Niebawem „Bieszczadzkie Lato z Książką”

08/06/2018 14:15

16 bm. na przemyskim Rynku odbędzie się kolejna edycja imprezy pod nazwą: „Bieszczadzkie Lato z Książką”.

Tegorocznymi organizatorami jest Wydawnictwo BOSZ, Przemyska Biblioteka Publiczna oraz prezydent miasta przy współpracy PCKiN Zamek. W programie targi książki z udziałem wydawnictw oraz spotkania z autorami książek. Wśród tych ostatnich będą m.in. Wojciech Widłak, Jerzy Bralczyk, Zygmunt Miłoszewski. Impreza ma na celu promocję czytelnictwa oraz kultury literackiej w regionie Podkarpacia, jak również zainteresowanie mieszkańców wartościową formą spotkania z książką. Wspomniane spotkania z autorami odbędą się w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, podziemiach, klubie Niedźwiadek, w sali narad Urzędu Miejskiego oraz w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    m - niezalogowany 2018-06-09 07:23:35

    Super

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości