16 bm. na przemyskim Rynku odbędzie się kolejna edycja imprezy pod nazwą: „Bieszczadzkie Lato z Książką”.
Tegorocznymi organizatorami jest Wydawnictwo BOSZ, Przemyska Biblioteka Publiczna oraz prezydent miasta przy współpracy PCKiN Zamek. W programie targi książki z udziałem wydawnictw oraz spotkania z autorami książek. Wśród tych ostatnich będą m.in. Wojciech Widłak, Jerzy Bralczyk, Zygmunt Miłoszewski. Impreza ma na celu promocję czytelnictwa oraz kultury literackiej w regionie Podkarpacia, jak również zainteresowanie mieszkańców wartościową formą spotkania z książką. Wspomniane spotkania z autorami odbędą się w Przemyskiej Bibliotece Publicznej, podziemiach, klubie Niedźwiadek, w sali narad Urzędu Miejskiego oraz w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki ZAMEK.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Super