Pierwsza bomba transferowa odpalona! Bramkarz reprezentacji Polski w futsalu Krzysztof Iwanek został nowym zawodnikiem Texom Eurobusu Przemyśl. To jedna z (najprawdopodobniej) siedmiu nowych twarzy, które zasilą szeregi ekipy Vanildo Neto przed sezonem 2025 – 2026.
Krzysztof Iwanek ma 25 lat. Jest wychowankiem Rekordu Bielsko-Biała, w którym na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, czyli FOGO Futsal Ekstraklasie zadebiutował w sezonie 2018 – 2019, mając 18 lat. W sezonie 2020 – 2021 występował w barwach FC Reiter Toruń. Z Rekordem świętował zdobycie tytułu mistrza Polski. W poprzednim sezonie wystąpił w 36 meczach, strzelając 1 bramkę. Łącznie w koszulce zespołu z „Cygańskiego Lasu” wystąpił w ekstraklasie 175 razy. Ma za sobą występy w reprezentacji Polski U-19, U-21 i seniorskiej, prowadzonej przez Błażeja Korczyńskiego. Ma wielkie szanse na wyjazd na mistrzostwa Europy na początku przyszłego roku, które odbędą się na Litwie i Łotwie.
Z Rekordu do przemyskiego zespołu K. Iwanek został wypożyczony na rok. Texom Eurobus ma prawo pierwokupu. W teamie V. Neto o miejsce w bramce rywalizować będzie z Arturem Kuźmą i Romanem Koltokiem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze