Od ubiegłego tygodnia burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch uczestniczy w spotkaniach z mieszkańcami organizowanych w dzielnicach.
Przedstawia na nich m.in. sytuację miasta i proponuje jarosławianom włączenie się do decydowania o sprawach dla niego istotnych. Spotkania potrwają do końca marca. W programie spotkania jest przedstawienie sytuacji miasta w czasie obejmowania kadencji przez obecne władze, pokazanie efektów pracy po roku działalności oraz planów na bieżący rok. Burmistrz zachęca również mieszkańców, by włączali się w procesy podejmowania decyzji w sprawach istotnych dla miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze