Reklama

Burmistrz Jarosławia spotyka się z mieszkańcami

28/03/2016 15:33

Od ubiegłego tygodnia burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch uczestniczy w spotkaniach z mieszkańcami organizowanych w dzielnicach.

Przedstawia na nich m.in. sytuację miasta i proponuje jarosławianom włączenie się do decydowania o sprawach dla niego istotnych. Spotkania potrwają do końca marca. W programie spotkania jest przedstawienie sytuacji miasta w czasie obejmowania kadencji przez obecne władze, pokazanie efektów pracy po roku działalności oraz planów na bieżący rok. Burmistrz zachęca również mieszkańców, by włączali się w procesy podejmowania decyzji w sprawach istotnych dla miasta. 


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości