O roli samorządu w rozwoju gospodarki, społeczeństwa oraz o potencjale Jarosławia i tworzonych w mieście możliwościach szerokiej współpracy mówił Waldemar Paluch na Międzynarodowym Forum Biznesu, zorganizowanym pod koniec lutego w Czerniowcach na Ukrainie
Spotkanie było poświęcone współpracy polskich i ukraińskich przedsiębiorstw. Obie strony widzą w niej klucz do rozwoju. Uczestniczyli w nim samorządowcy i przedsiębiorcy z obu stron granicy, traktując je jako możliwość nawiązania kontaktów, a w dalszej mierze[paywall] realizację wspólnych inwestycji. – Burmistrz Jarosławia mówił o potencjale inwestycyjnym oraz roli miasta, jako partnera rozwoju ekonomicznego Podkarpacia. Podczas spotkania na czerniowskim uniwersytecie, w którym uczestniczyło wielu przedsiębiorców ukraińskich, dyskutowano o możliwość ekspansji Ukrainy w kierunku Unii Europejskiej. Miejscowym przedsiębiorcom przedstawiono aspekty prawne i księgowe związane z rejestracją i prowadzeniem firmy w Polsce, m.in. zasady realizacji usług i wprowadzenia produktów na rynek Polski i Unii Europejskiej. Doradca burmistrza Zbigniew Hanas przedstawił plany związane z utworzonym niedawno Regionalnym Klastrem Ekonomii Społecznej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Burmistrzu, a słyszał Pan, że Radny Muzyczka mieszka w Przemyślu z rodziną i do nas dojeżdża do pracy ? nonsens! ? Czego siun tu szuka ? Niech wraca skąd przyjechał !
Pewnie tak się ustawił że nie ma na to dowodów!!!!!jest sprytny!!!!!!po kimś to odziedziczył!!!!!!!!
Panie Burmistrzu, a słyszał Pan, że Radny Muzyczka mieszka w Przemyślu z rodziną i do nas dojeżdża do pracy ? nonsens! ? Czego siun tu szuka ? Niech wraca skąd przyjechał !
Pewnie tak się ustawił że nie ma na to dowodów!!!!!jest sprytny!!!!!!po kimś to odziedziczył!!!!!!!!