Reklama

Bus 500 plus nie przyjechał do Jarosławia

19/04/2016 14:20

Mobilny punkt informacyjny o rządowym programie 500 plus, czyli „bus 500+”, miał przyjechać do Jarosławia w piątek i między g. 12 a 14 promować program i informować o nim. Niestety w piątek rano przyszła informacją, że nie przyjedzie, bo uległ awarii. –- Akcja najprawdopodobniej zostanie przeprowadzona w innym terminie – zapowiedziały służby burmistrza.

W Jarosławiu już złożono prawie jedną trzecią wniosków.  Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej przygotowany jest[paywall] na przyjęcie ponad 3,5 tys. Do połowy ubiegłego tygodnia wpłynęło 1099, z czego 219 w formie elektronicznej. Najwięcej osób zgłasza się do MOPS-u, codziennie ok. 100. Z punktu w ratuszu skorzystało 246, a z MOK-u 85 osób.

Nie wszystkie wnioski są wypełnione poprawnie. – Do najczęstszych błędów, które się pojawiają we wnioskach wypełnianych przez internet, należą: podanie niepełnego składu rodziny, nieprawidłowego numeru PESEL czy adresu zamieszkania. Dlatego szczególnie zwracamy na to uwagę, by uniknąć konieczności składania korekt – przypomina Barbara Kwaśniak, kierownik Działu Świadczeń Rodzinnych MOPS.

Reklama

W Jarosławiu dokumenty można składać w MOPS, magistracie i MOK. 


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    swuj - niezalogowany 2016-04-24 12:25:59

    tutaj nikt nie przyjedzie taka dziura

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama