Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz’15) odwiedził w ubiegłym tygodniu Przemyśl, aby udzielić poparcia kandydatowi na prezydenta Wojciechowi Bakunowi i kandydatom do rady miejskiej z list Kukiz’15.
M. Tyszka podkreślał, że kandydaci ruchu Kukiza opowiadają się za „całkowitą jawnością finansów publicznych”, są przeciwko nepotyzmowi i korupcji oraz zadłużaniu samorządów. – Trzecia rzecz to oddanie władzy obywatelom. Chcemy wprowadzić nową[paywall] jakość nieustannych konsultacji z obywatelami z wykorzystaniem instrumentów demokracji bezpośredniej, czyli referendów, inicjatyw uchwałodawczych, wprowadzenie możliwości konsultacji i głosowania przez internet – mówił.
Wicemarszałek chwalił Wojciecha Bakuna, którego uznał za jednego z lepszych i najbardziej pracowitych posłów tej kadencji. Zapowiedział, że ma on wprowadzić nową jakość do polityki, która ma być rozumiana jako służba.
Sam kandydat na prezydenta ocenił ostatnie kilkadziesiąt lat za słabe i bez wizji dla miasta. Stwierdził, że kandydaci na radnych z list Kukiz’15 dają gwarancję zmian na lepsze i zerwanie z „partyjnym betonem”. „Batalion Bakuna” – jak ich określił sam poseł – liczy na wprowadzenie do rady miejskiej co najmniej 6 radnych. – Miejmy nadzieję, że będzie ich więcej, nie przyjmujemy do wiadomości, że może być ich mniej – powiedział.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zespół zgrany- trąbka, bombka i organy. Niektórzy to notoryczni kandydaci na kandydatów.
To bardziej zwolennicy"koryta Sanu" tym razem chcący się załapać na grzbiecie Pana Bakuna.A nuż się uda.
Mam nadzieję, że w Przemyślu ludzie jeszcze całkiem nie zgłupieli żeby na jakieś "kukizy" głosować.
Jak na to patrzę to.... Boże Chroń Polskę !
Lepiej na tych ludzi niż na niekompetentny PIS, który nie potrafi dobrze list złożyć,a co dopiero miastem kierować, SLD nie ma. Mam jedynie nadzieję, że Regia w końcu zniknie z tego miasta.
A i owszem zgłupieli dawno temu, jakbyś nie był teraz przy korycie patrzyłbyś obiektywnie na sytuację miasta i działań włodarzy.
Zespół zgrany- trąbka, bombka i organy. Niektórzy to notoryczni kandydaci na kandydatów.
Tylko SLD !!!
To bardziej zwolennicy"koryta Sanu" tym razem chcący się załapać na grzbiecie Pana Bakuna.A nuż się uda.