Reklama

Celem górna „połówka” tabeli

Meczem na własnym parkiecie (niedziela, 25 stycznia br., g. 15) z MKS-em Kalisz szczypiorniści SRS Czuwaju Przemyśl rozpoczną II rundę rozgrywek w I lidze. – Naszym celem na koniec zmagań jest miejsce w górnej połówce tabeli – deklaruje prezes klubu Kazimierz Wiśniowski.

Przerwa w rozgrywkach trwała bardzo długo, bo od 13 grudnia ub. r., czyli dokładnie 43 dni. Dla niektórych to szmat czasu, zupełne wybicie się z rytmu meczowego i niezmiernie ciekawe jest, kto po wznowieniu ruszy z przysłowiowego kopyta, a kto szukać będzie regularności. Przemyscy szczypiorniści pod okiem trenerów Przemysława Korobczaka i Piotra Kroczka przygotowywali się do rywalizacji bardzo solidnie. Po okresie świąteczno-noworocznego roztrenowania, cykliczne zajęcia rozpoczęli 5 stycznia br.

Mimo składanych pewnych deklaracji o chęciach wzmocnienia zespołu, na chęciach się skończyło. Więcej: zespół do II rundy przystąpi w okrojonym składzie, bo choć kołowy David Skręt nie był podstawowym zawodnikiem, to każda para rąk na pokładzie w wypadku przemyskiej ekipy liczy się podwójnie. David, który w ostatnich kolejkach I rundy leczył kontuzję, przeniósł się do rywala SRS Czuwaju – MTS-u Chrzanów. – Do drugiej rundy przystąpimy w takim składzie, jak kończyliśmy pierwszą rundę. Co prawda chcieliśmy kogoś pozyskać, zwłaszcza na rozegranie, ale o zawodnika, który spełniałby nasze wymagania, bardzo trudno. Na rynku panuje lekki marazm, a to nie sprzyja jakimś konkretnym transferom – uważa prezes SRS Czuwaju Kazimierz Wiśniowski.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości