Reklama

Cenny punkt beniaminka z Wólki Pełkińskiej w Rzeszowie

21 i 22 października na III-ligowych boiskach rozgrywana jest 13. kolejka mistrzowskich spotkań. Dwa zespoły z naszego regionu swoje spotkania rozegrały dzisiaj (21 października br.).

Zdobyły jeden punkt, ale przyznać trzeba, iż rywali miały nie lada. Mimo starań, ambicji i woli walki podopiecznym Arkadiusza Barana JKS 1909 Jarosław nie udało się u siebie urwać choćby punktu liderowi tabeli z Oświęcimia. Soła użądliła raz, a dobrze. W 56. min jedyną bramkę w tym pojedynku zdobył  Krzysztof Hałgas. Tym bardziej szkoda, bo szansa choćby na remis była ogromna, ale w 73. min Kamil Stachyra pomylił się z rzutu karnego. Sytuacja jarosławian w tabeli jest, niestety, coraz trudniejsza...

Zdecydowanie słabszy okres niż na początku rozgrywek Resovii wykorzystała natomiast Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska. Wywiozła ze stadionu przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie punkt, bezbramkowo remisując, a gdyby zagrała odważniej, kto wie, czy nie byłby to komplet.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości