W 8. kolejce (19 – 20 września br.) IV-ligowych spotkań pierwszą wygraną na wyjeździe zanotowała ekipa LKS Skołoszów.
Zespół prowadzony przez grającego trenera Rajmunda Gorczycę jakoś nie może w tym sezonie odzyskać rytmu, jakim imponował w zeszłym, historycznym dla siebie, na stadionach IV ligi. Być może wygrana w Kolbuszowej sprawi, iż rozpocznie wreszcie marsz w górę tabeli. Skołoszowianie pokonali rywala 2:0 (0:0), a bramki strzelili Łukasz Tyrawski w 57. min i Marcin Gagat w 89. min.
Po trzy punkty do Niechobrza jechali piłkarze KS Wiązownica. Szanse na komplet były, ale ostatecznie beniaminek musiał zadowolić się punktem, remisując 0:0.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze