O pawłosiowskim Centrum Aktywności Lokalnej pisaliśmy już niejednokrotnie. Wreszcie nadeszła chwila, kiedy możemy poinformować, że partnerski projekt ,,Holistyczna rewitalizacja na terenie MOF Jarosław-Przeworsk” dobiegł końca.
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonał wójt Mariusz Reń, przewodniczący rady gminy Marian Maciałek, ksiądz prałat Jan Jagustyn oraz proboszcz parafii pw. Piotra i Pawła w Pawłosiowie ks. Tadeusz Urban, po czym nastąpiło[paywall] uroczyste poświęcenie sal tematycznych w budynku – gminnej biblioteki publicznej, sal Autonomicznego Zrzeszenia „Combat Aikido”, gminnego zespołu wokalnego „Wyśpiewani”, tanecznego „Roztańczeni”, sal do zajęć fitness czy warsztatów rękodzielniczych.
Po części oficjalnej nie zabrakło występów artystycznych, konkursów oraz gier i zabaw dla najmłodszych.
Każdy znalazł coś dla siebie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze