Podpisanie deklaracji o utworzeniu sieci parków przemysłowych na pograniczu polsko-ukraińskim było najważniejszym punktem konferencji poświęconej nowym możliwościom współpracy samorządów Polski i Ukrainy.
Oddany niedawno do użytku park przemysłowy w Lubaczowie jest efektem projektu realizowanego wspólnie przez samorząd Lubaczowa i jaworowa na Ukrainie. Konferencja zorganizowana 15 grudnia w Państwowej Szkole Muzycznej była zwieńczeniem tych działań.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jaki park przemysłowy na tym końcu świata ? Trzeba najpierw zbudować porządne drogi przynajmniej do Jarosławia, Korczowej i do Hrebennego, wyremontować linię kolejową od Muniny do przynajmniej Werchraty. Dopiero wtedy można budować na tym terenie parki przemysłowe. Bo który inwestor będzie przywoził i wywoził surowce i towary poniszczonymi i wąskimi drogami albo po przedwojennych torach ?
Rację niby masz, ale miasto nie jest od budowania dróg wojewódzkich. Te pretensje to gdzie indziej kieruj. Trzeba robić to co sie może. Jak byś na to patrzył, gdyby miasto odpuściło wszystko, bo np. marszałek nie chce nam drogi dojazdowej zbudować? Gdyby przy władzy były nieroby, to miałyby świetne wytłumaczenie własnego nieróbstwa.
Jaki park przemysłowy na tym końcu świata ? Trzeba najpierw zbudować porządne drogi przynajmniej do Jarosławia, Korczowej i do Hrebennego, wyremontować linię kolejową od Muniny do przynajmniej Werchraty. Dopiero wtedy można budować na tym terenie parki przemysłowe. Bo który inwestor będzie przywoził i wywoził surowce i towary poniszczonymi i wąskimi drogami albo po przedwojennych torach ?
Rację niby masz, ale miasto nie jest od budowania dróg wojewódzkich. Te pretensje to gdzie indziej kieruj. Trzeba robić to co sie może. Jak byś na to patrzył, gdyby miasto odpuściło wszystko, bo np. marszałek nie chce nam drogi dojazdowej zbudować? Gdyby przy władzy były nieroby, to miałyby świetne wytłumaczenie własnego nieróbstwa.