Reklama

Chcesz się realizować na polu edukacji kulturowej? Przyjdź na spotkanie!

Rusza II edycja trzyletniego programu Bardzo Młoda Kultura, który ma zbliżyć do siebie sferę edukacji i kultury i wypracować taki system edukacji, w którym to kultura będzie narzędziem do kształtowania wśród młodzieży ważnych społecznie umiejętności i postaw. Przedsięwzięcie dofinansowane jest przez Narodowe Centrum Kultury.

Bardzo Młoda Kultura to program wspierania edukacji kulturowej, jednocześnie jeden z najważniejszych programów Narodowego Centrum Kultury, które dofinansowuje jego realizację w 16 województwach. Inicjatorzy chcą, by dzięki wspólnym działaniom pomiędzy sektorami kultury i edukacji udało się wzmocnić edukację kulturową i zintegrować lokalną społeczność. Program daje możliwość bezpłatnego uczestnictwa w ciekawych zajęciach warsztatowych i zdobycia funduszy na realizację własnych przedsięwzięć z zakresu szeroko pojętej edukacji kulturalnej dzieci i młodzieży. Wszelkie informacje o programie, jego założeniach, zasadach uczestnictwa i korzyściach z niego płynących będzie można uzyskać podczas spotkań informacyjnych, które ruszają już w tym tygodniu. Centrum Kulturalne w Przemyślu, które jest wojewódzkim operatorem programu, zaprasza na nie: animatorów kultury, nauczycieli, a także przedstawicieli organizacji pozarządowych i działaczy niezrzeszonych. W naszym regionie takie spotkanie odbędzie się w Przemyślu 26 lutego, o g. 16.30 w siedzibie Centrum Kulturalnego (ul. Konarskiego 9). Podobne zaplanowane są też w: Tarnobrzegu, Jaśle, Łańcucie i Sanoku. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.
ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama