Reklama

Chciał przemycić 80 kg złomu

28/06/2015 13:36

- 80 kg złomu metali kolorowych „zapomniał" wypakować przed podróżą do Polski obywatel Ukrainy – informuje Izba Celna w Przemyślu. Mężczyzna podróżujący samochodem marki Mercedes Benz Sprinter zapewne liczył, że uda mu się przemycić i sprzedać z zyskiem towar w Polsce.

Kierujący pojazdem 39-letni mężczyzna wyjaśniał funkcjonariuszom, że złom dostał od kolegi i zapomniał wyładować go z samochodu. Funkcjonariusze Służby Celnej zajęli przemycany towar, a przeciwko sprawcy wszczęli postępowanie karne skarbowe.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości