Reklama

Chodnik zrobiony byle jak

14/04/2015 08:51

Jakiś czas temu wykonano remont chodnika na ulicy Moniuszki, po przeciwnej stronie bloku. Przy samym bloku chodnik jest w porządku, ale wykonanie tego po drugiej stronie to według mnie zwyczajna fuszerka. Chodnik na całej długości wygląda niedbale, pełno w nim nierówności. Zastanawiam się, kto odebrał te prace w takim stanie, przecież można było to poprawić.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama