Jakiś czas temu wykonano remont chodnika na ulicy Moniuszki, po przeciwnej stronie bloku. Przy samym bloku chodnik jest w porządku, ale wykonanie tego po drugiej stronie to według mnie zwyczajna fuszerka. Chodnik na całej długości wygląda niedbale, pełno w nim nierówności. Zastanawiam się, kto odebrał te prace w takim stanie, przecież można było to poprawić.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze