Kierujący ciężarówką nie ustąpił pierwszeństwa przejeżdżającej przez przejazd dla rowerzystów. Mieszkanka Przemyśla trafiła do szpitala.
Wczoraj, 6 czerwca, przed godz. 15, na al. Wolności, w rejonie przejścia dla pieszych przed mostem Brama Przemyska kierujący ciężarowym manem nie ustąpił pierwszeństwa przejeżdżającej przez przejazd dla rowerzystów 66-letniej przemyślance i potrącił ją.
Ranną rowerzystkę karetka pogotowia przewiozła do szpitala z podejrzeniem urazu kręgosłupa i głowy.
Oboje kierujący pojazdami – cyklistka i 37-letni obywatel Ukrainy kierujący manem – byli trzeźwi. Policjanci wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.W stronę Rzeszowa od tego skrzyżowania obowiązuje 50/ h do tablicy koniec obszaru zabudowanego.Nikt tego nie przestrzega ,prawie zawsze jest więcej niż 70/h.W kierunku Medyki przed i za jest 70/h tam są zawody kto więcej ,zakaz wyprzedzania na tym przejściu i bezpośrednio przed nim to martwy przepis .Widoczność tam ograniczona,kontrole tachografu po opuszczeniu terenu zabudowanego w Polsce to fikcja na zachodzie normalne.
Jak redakcja pieknie pisze po Polsku
W stronę Rzeszowa od tego skrzyżowania obowiązuje 50/ h do tablicy koniec obszaru zabudowanego.Nikt tego nie przestrzega ,prawie zawsze jest więcej niż 70/h.W kierunku Medyki przed i za jest 70/h tam są zawody kto więcej ,zakaz wyprzedzania na tym przejściu i bezpośrednio przed nim to martwy przepis .Widoczność tam ograniczona,kontrole tachografu po opuszczeniu terenu zabudowanego w Polsce to fikcja na zachodzie normalne.