Reklama

Cosmos w III lidze. Remis w derbach powiatu

W przedostatniej, 29. kolejce spotkań (4 – 5 czerwca br.), doszło do derbów powiatu jarosławskiego, w których zmierzył się LKS Skołoszów z KS Wiązownica.

Ważnym wydarzeniem był także fakt, że Cosmos Nowotaniec na kolejkę przed końcem zmagań zapewnił sobie awans do zreformowanej III ligi. Czy w niej zagra zdecyduje jednak Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej, który będzie przyznawał licencję na grę w tej klasie, wizytując m.in. boiska poszczególnych ekip. To w Nowotańcu nie za bardzo nadaje się, aby rozgrywać na nim III-ligowe spotkania.

Wspomniany pojedynek derbowy powiatu jarosławskiego między LKS Skołoszów a KS Wiązownica zakończył się bezbramkowym remisem. Podział punktów to porażka zespołu prowadzonego przez Bogusława Sierżęgę, bo wciąż istnieje bardzo poważne zagrożenie, iż beniaminek może pożegnać się z tą klasą rozgrywkową, nawet wobec planowanego powiększenia ligi do 18 zespołów.

LKS Skołoszów – KS Wiązownica 0:0
Skołoszów: D. Buczkowski – Kolanek, Gorczyca, Mazurkiewicz, Franków – K. Buczkowski, Gagat, Sobczak, Tyrawski – Pilawa (89. Olech) – M. Buczkowski.
Wiązownica: Mikus – Bartnik, Fudali, Luft, Stefan – Czub, Halejcio, Sierżęga, Soczek – Misiąg, Hołub (54. Gawłowski).
Sędziował: Łukasz Dobosz (Brzozów). Żółta kartka: Mazurkiewicz. Widzów: 150.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama