Reklama

Ćwierćwiecze Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie przy współpracy z marszałkiem województwa podkarpackiego i wojewodą podkarpackim organizuje po raz 25. konkurs „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Plebiscyt od ćwierćwiecza docenia, nagradza i promuje najbardziej dynamiczne przedsiębiorstwa z terenu województwa podkarpackiego.

„W konkursie mogą brać udział firmy prowadzące działalność gospodarczą na terenie naszego województwa przynajmniej dwa lata, bez względu na ich wielkość czy formę prawną. Konkurs realizowany jest dwuetapowo. Po złożeniu deklaracji uczestnictwa w konkursie firmy wypełniają ankiety konkursowe. Po sprawdzeniu wniosków pod względem formalnym rozpoczynają się oceny eksperckie w oparciu o kryteria konkursu (…)  Kolejnym etapem jest wizytacja nominowanych firm. To właśnie po jej przeprowadzeniu Kapituła Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, w której skład wchodzą specjaliści z dziedziny gospodarki oraz osoby zaufania publicznego, podejmuje ostateczne decyzje o przyznaniu nagród i wyróżnień”

– doprecyzowują organizatorzy i zachęcają do zgłoszeń. Te będą możliwe już w lutym.

Reklama

Finał wydarzenia zaplanowany jest na przełomie października i listopada br.

Po szczegóły, regulamin uczestnictwa czy deklarację udziału odsyłamy na stronę internetową www.png.pl

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 31/01/2026 09:44
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama