W ostatnim czasie w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Książąt Lubomirskich 4 w Przemyślu, odbyła się debata na temat bezpieczeństwa seniorów. Tym razem, Komenda Miejska Policji w Przemyślu zaprasza młodzież szkolną na spotkanie, które odbędzie się również w PANS, w czwartek 8 grudnia o g. 10.

fot.KMP Przemyśl
Debata organizowana jest dla uczniów ze szkół licealnych z terenu Przemyśla jak też powiatu przemyskiego.
W trakcie spotkania będzie omawiane szeroko pojęte bezpieczeństwo oraz problem przestępstw popełnianych za pośrednictwem najnowszych technologii komputerowych i telekomunikacyjnych, których zarówno ofiarami, jak i sprawcami bywa młodzież.
Debata ma na celu również zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań młodzieży w wieku szkolnym w zakresie bezpieczeństwa w świecie cyberprzestrzeni. Ma to ułatwić podjęcie wspólnych działań prewencyjnych przez Policję i inne instytucje z terenu Przemyśla i powiatu przemyskiego.
Grupy szkolne chętne do uczestniczenia w spotkaniu, można zgłaszać mailowo na adres: dop@pansp.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze