Reklama

„Cyberzagrożenia wśród młodzieży szkolnej”. Zaproszenie na debatę

W ostatnim czasie w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Książąt Lubomirskich 4 w Przemyślu, odbyła się debata na temat bezpieczeństwa seniorów. Tym razem, Komenda Miejska Policji w Przemyślu zaprasza młodzież szkolną na spotkanie, które odbędzie się również w PANS, w czwartek 8 grudnia o g. 10.


fot.KMP Przemyśl
Debata organizowana jest dla uczniów ze szkół licealnych z terenu Przemyśla jak też powiatu przemyskiego.

W trakcie spotkania będzie omawiane szeroko pojęte bezpieczeństwo oraz problem przestępstw popełnianych za pośrednictwem najnowszych technologii komputerowych i telekomunikacyjnych, których zarówno ofiarami, jak i sprawcami bywa młodzież.

Debata ma na celu również zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań młodzieży w wieku szkolnym w zakresie bezpieczeństwa w świecie cyberprzestrzeni. Ma to ułatwić podjęcie wspólnych działań prewencyjnych przez Policję i inne instytucje z terenu Przemyśla i powiatu przemyskiego. 

Reklama

Grupy szkolne chętne do uczestniczenia w spotkaniu, można zgłaszać mailowo na adres: dop@pansp.pl.


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama