Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie będzie się pojawiał na jarosławskim Rynku w każdy pierwszy wtorek miesiąca.
Podczas pierwszej tegorocznej wizyty, która odbyła się 3 stycznia, krew oddało 10 osób. Następny przyjazd krwiobusu 7 lutego.
Akcja jest kontynuacją działań prowadzonych w ubiegłym roku. Ich efektem było przekazanie krwi przez kilkaset osób. Od wiosny będzie się wpisywała w „Ulicę Zdrowia” – miejski program dający możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i porad lekarskich. Krew mogą oddać osoby zdrowe i pełnoletnie, dlatego należy zgłosić się z dokumentem tożsamości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze