Reklama

Cykliczny pobór krwi w Jarosławiu

18/01/2017 14:00

Krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie będzie się pojawiał na jarosławskim Rynku w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

Podczas pierwszej tegorocznej wizyty, która odbyła się 3 stycznia, krew oddało 10 osób. Następny przyjazd krwiobusu 7 lutego.

Akcja jest kontynuacją działań prowadzonych w ubiegłym roku. Ich efektem było przekazanie krwi przez kilkaset osób. Od wiosny będzie się wpisywała w „Ulicę Zdrowia” – miejski program dający możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i porad lekarskich. Krew mogą oddać osoby zdrowe i pełnoletnie, dlatego należy zgłosić się z dokumentem tożsamości.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości