Reklama

Cykliści z promilami

01/06/2016 08:42

27 maja policjanci podczas spatrolowania Narola zatrzymali dwóch rowerzystów, którzy jechali „wężykiem”.

Pierwszym był 44-letni mieszkaniec gminy Narol, który miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Godzinę później zatrzymali 59-letniego mieszkańca tej samej gminy, który miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze sprawdzili obydwu mężczyzn w policyjnych bazach i okazało się, że zarówno 44-latek, jak i 59-latek mają orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia rowerów. Obaj mężczyźni przed sądem odpowiedzą za wykroczenie z art. 87 par. 1a KW oraz za przestępstwo niestosowania się do aktualnego sądowego zakazu prowadzenia rowerów. 


JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    piechur - niezalogowany 2016-06-02 08:03:13

    hahaha odebrać im prawo do poruszania się piechotą a jak złapiecie na chodniku pod wpływem to dożywocie ....

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama