– Niebawem Święto Flagi. Warto pomyśleć o stanie naszych symboli narodowych rozwieszonych w mieście. Ostatnio przechodziłem ulicą Czarnieckiego i przyjrzałem się fladze zawieszonej przy znajdującej się tam instytucji. Był opłakany. Stara, w niektórych miejscach podarta i mocno przybrudzona nie będzie napawać dumą 2 maja – podsumowuje mieszkaniec miasta.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Biało-czerwona flaga, bardzo ciekawy symbol, jakby dzielący Polskę na pół. Jedni są biali, drudzy czerwoni, ciągle skłóceni i oburzeni.POLSKA!!! BIAŁO-CZERWONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Po środku brakuje jeszcze grubej linii w kolorze......???
Biało-czerwona flaga, bardzo ciekawy symbol, jakby dzielący Polskę na pół. Jedni są biali, drudzy czerwoni, ciągle skłóceni i oburzeni.POLSKA!!! BIAŁO-CZERWONIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Po środku brakuje jeszcze grubej linii w kolorze......???