Reklama

Czas zareagować na zaniedbania [ZDJĘCIE]

24/06/2025 16:16

Chciałbym na łamach „Sygnałów” zwrócić uwagę na zaniedbania przy wejściu do tzw. lasku kazanowskiego przy ul. Paderewskiego, tuż powyżej pętli autobusowej (skrzyżowanie Opalińskiego i Paderewskiego). Zlokalizowana przy wejściu tablica informacyjna oraz kosz na śmieci są już całkowicie niewidoczne z powodu zarośli, przez co nie ma też do nich dostępu. Również wejście na ścieżkę do lasku jest bardzo utrudnione i w zasadzie niewidoczne, co jest efektem kilkuletnich zaniedbań i braku przycinania zarośli, samosiejek i chwastów. Z tej ścieżki leśnej korzysta wielu mieszkańców udających się w kierunku ulic Chrzanowskiej i Bielskiego. Korzystają z tego miejsca również rowerzyści i młodzież. Dlatego uważam, że miasto, przy pomocy podległych służb powinno zadbać o to, by ułatwić mieszkańcom poruszanie się w tych okolicach oraz poprawić ich wizerunek. Chodzi o stałą, cykliczną pielęgnację zieleni oraz opróżnianie kosza na śmieci – podsumowuje mieszkaniec.


Reklama

Fot. nadesłane

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości