29 kwietnia gmina Kańczuga celebrowała Miejsko-Gminny Dzień Strażaka. Zebrano się przed Domem Ludowym w Siedleczce, aby stworzyć kolumnę i hucznie przemaszerować na mszę świętą, a potem z powrotem. Odznaczenia, podziękowania i życzenia strażakom złożyli: burmistrz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło i prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP dh Paweł Wajhajmer.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze