Reklama

Cześć Wam, druhowie! Strażacy z Kańczugi uroczyście uczcili swoje święto [ZDJĘCIA]

29 kwietnia gmina Kańczuga celebrowała Miejsko-Gminny Dzień Strażaka. Zebrano się przed Domem Ludowym w Siedleczce, aby stworzyć kolumnę i hucznie przemaszerować na mszę świętą, a potem z powrotem. Odznaczenia, podziękowania i życzenia strażakom złożyli: burmistrz miasta i gminy Kańczuga Andrzej Żygadło i prezes Zarządu Powiatowego ZOSP RP dh Paweł Wajhajmer.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama