– Jestem mieszkanką ulicy Dolińskiego. Znajdują się tam stare, szare śmietniki, które mają ciężkie i mało poręczne wieka, w związku z czym osoby starsze z trudem radzą sobie z podnoszeniem ich – zauważa Czytelniczka.
– Może spółdzielnia rozważyłaby zakup innych – kolorowych i bardziej nowoczesnych, jakie znaleźć można dziś na większości osiedli. Ułatwi to korzystanie i również będzie lepiej wyglądać – podsuwa pomysł Czytelniczka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze