Reklama

Czołowe zderzenie w Żurawiczkach

15/11/2016 10:46

Kierujący fiatem punto, 64-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego nie opanował pojazdu i na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym oplem. Groźnie wyglądające zdarzenie zakończyło się lekkimi obrażeniami kierującej oplem.

Do kolizji doszło w niedzielę przed godz. 15 w podprzeworskich Żurawiczkach na śliskiej pokrytej błotem pośniegowym drodze.

64-letni kierowca fiata nie dostosował prędkości do ciężkich warunków i doprowadził do czołowego zderzenia z oplem kierowanym przez 27-letnią mieszkankę powiatu przeworskiego.


fot.KPP JarosławKierujący byli trzeźwi. Kobiecie udzielono pomocy medycznej w szpitalu.

Samochody zostały poważnie uszkodzone. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne, a sprawcę kolizji ukarali mandatem.


fot.KPP Jarosław
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    PolaK - niezalogowany 2016-11-18 01:39:27

    Przecież widać na zdjęciu , że sprawcą jest administrator drogi. Droga na niebezpiecznym zakręcie jest zaśnieżona , oblodzona . Najłatwiej przypisać wszystko na kierowcę, bo nie zapanował nad autem. A jak miał zapanować nad autem, skoro było ślisko na zakręcie ?Czy był postawiony znak ograniczający prędkość ?Czy był znak informujący , ze administrator drogi , ma kierowców daleko w poważaniu ?Dawniej Policjanci by dzwonili zaraz do AUTO SUPER SYSTEM, dyskryminując dwa inne warsztaty posiadające parkingi.Gdzie Policja miała interesy z warsztatem, tak jak firmy pogrzebowe z personelem medycznym informujące o zgonie. Kto szybszy ten lepszy (wyścig szczurów)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości